Smary

Produkty stosowane do ułatwienia ruchu pomiędzy dwoma powierzchniami, zmniejszenia tarcia i zużycia oraz ochrony przed korozją lub ścieraniem.

Produkty dostępne w naszej ofercie

ŁT43  |  ŁT4S3

Przeznaczenie:
smarowanie łożysk tocznych i ślizgowych. Jest odporny na działanie wody. Zakres pracy w temperaturach od -30C do +130C. Nie spływa i nie ulega zbrylaniu.

Dostępne opakowania:
0,4kg, 0,85kg, 4,5kg, 9kg, 17kg, 52kg, 180kg

Grafitowy

Przeznaczenie:
smarowanie piór resorów, gwintów śrub, otwartych kół zębatych oraz wszelkich silnie obciążonych węzłów tarcia. Nie nadaje się do smarowania łożysk. Jest odporny na wodę.

Dostępne opakowania:
0,4kg, 0,85kg, 4,5kg, 9kg, 52kg, 180kg

STP

Przeznaczenie:
smarowanie podwozi pojazdów mechanicznych, sworzni, przegubów, oraz innych węzłów tarcia. Nie nadaje się do smarowania łożysk tocznych. Jest odporny na działanie wody.

Dostępne opakowania:
0,4kg, 0,85kg, 4,5kg, 9kg, 52kg, 180kg

EPX

Przeznaczenie:
smar o konsystencji półpłynnej do smarowania przekładni zamkniętych, łożysk tocznych i ślizgowych oraz w układach centralnego smarowania taboru ciężarowego, sprzętu budowlanego i rolniczego. Są odporne na wymywanie wodą.

Dostępne opakowania:
4,5kg, 9kg, 52kg, 180kg

Benterm 2

Przeznaczenie:
smar wysokotemperaturowy przeznaczony do smarowania łożysk tocznych i ślizgowych oraz innych skojarzeń trących w zakresie temperatury pracy 120-200 C. Jest odporny na działanie wody.

Dostępne opakowania:
0,85kg, 4,5kg, 9kg.

Smary specjalne

Przeznaczenie:
smarowanie różnych powierzchni trących, pracujących przy wysokich i udarowych obciążeniach na które oddziaływają siły tarcia w wysokich temperaturach. Smary które w swoim składzie posiadają dodatki typu; miedz, dwusiarczek molibdenu, teflon.

Dostępne opakowania:
Aerozole, tubki, i inne.

Sklep internetowy

Zamawiaj 24/7 online

Jesteśmy dostępni dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, abyś mógł kupować nasze oleje bez ograniczeń czasowych.

w

Skontaktuj się z naszymi pracownikami telefonicznie lub drogą mailową i zapytaj o najlepsze rozwiązania. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra udzieli wszelkich porad i informacji dotyczących produktów.