O firmie

Firma CHEMOIL jest spółką handlową specjalizującą się w dystrybucji
i obrocie specjalistycznych produktów naftowych.

Firma CHEMOIL jest spółką handlową specjalizującą się w dystrybucji i obrocie produktów naftowych, specjalistycznych takich jak: oleje, smary, płyny eksploatacyjne, nafty, parafiny, rozcieńczalniki i wiele innych specyfików z branż przemysłowych, rolniczych, motoryzacyjnych oraz chemicznych.

Posiadając 31-letnie doświadczenie w branży naftowej oraz znając doskonale potrzeby rynku i naszych klientów, oferujemy tylko sprawdzone i wysokiej jakości produkty, co w połączeniu z fachowym doradztwem gwarantuje 100% zadowolenia naszych odbiorców. Wieloletnia współpraca z największymi rafineriami i producentami środków smarnych pozwala nam na zapewnienie naszym odbiorcom najniższych cen na cały oferowany przez nas asortyment.

Dysponujemy własnym transportem oraz posiadamy umowy transportowe z największymi firmami spedycyjnymi w Polsce, co daje nam możliwość zapewnienia naszym klientom błyskawicznych i stabilnych dostaw na terenie całego kraju. Wszystko to po to, aby mechanizmy napędzające Państwa biznes nigdy nie miały przestojów! Zdając sobie sprawę, że renomę mamy tylko jedną, a najlepszą formą reklamy jest pozytywna opinia naszych klientów, dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. Zapraszamy do współpracy.

+48 95 735 50 66

Koszt połączenia liczony jest
według taryfy operatora danej sieci

chemoil@chemoil.net.pl