Nafty i parafiny

Nafty to frakcje destylacyjne ropy naftowej, używane jako paliwa i surowce chemiczne. Parafiny to woski z nafty, wykorzystywane m.in. w produkcji świec i kosmetyków.

Produkty dostępne w naszej ofercie

Nafta oświetleniowa

Przeznaczenie:
stosowana w lampach naftowych. Ze względu na wysokie parametry techniczne jest produktem bezwonnym, dzięki czemu może być spalana w pomieszczeniach zamkniętych.

Dostępne opakowania:
1l, 5l, 20l, 30l, 200l, 1000l

Nafta zmywacz

Przeznaczenie:
Do mycia i konserwacji części metalowych. Posiada bardzo dobre właściwości odtłuszczające pozostawia również powłokę, która powoduje zabezpieczenie antykorozyjne.

Dostępne opakowania:
5l, 20l, 30l, 200l, 1000l

Parafina ciekła

Przeznaczenie:
parafina wykorzystywana jako surowiec do procesów technologicznych, w przemyśle gumowym, budowlanym oraz farmaceutycznym.

Dostępne opakowania:
5l, 20l, 30l, 200l, 1000l, autocysterna

Cleaner profesjonal

Przeznaczenie:
specjalistyczny bezaromatyczny roztwór węglowodorów naftowych do zastosowania w myjkach ręcznych i automatycznych. Bardzo dobre właściwości odtłuszczające i myjące. Na powierzchni myjącego elementu pozostawia warstwę ochronną.

Dostępne opakowania:
5l, 20l, 30l, 200l, 1000l

Nafta kosmetyczna

Przeznaczenie:
dielektryczna ciecz wykorzystywana w procesie obróbki elektroerozyjnej, we wszystkich typach drążarek elektroiskrowych. Jest to najczystsza postać nafty, która jest wykorzystywana w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym.

Dostępne opakowania:
5l, 20l, 200l, 1000l.

Olej wazelinowy

Przeznaczenie:
olej o szerokim zastosowaniu. Wykorzystywany jako środek smarująco- konserwacyjny w przemyśle szwalniczym. Ze względu na swoje właściwości techniczne jest wykorzystywany jako surowiec do procesów technologicznych w branży kosmetycznej, farmaceutycznej i budowlanej.

Dostępne opakowania:
1l, 5l, 20l, 200l.

Sklep internetowy

Zamawiaj 24/7 online

Jesteśmy dostępni dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, abyś mógł kupować nasze oleje bez ograniczeń czasowych.

w

Skontaktuj się z naszymi pracownikami telefonicznie lub drogą mailową i zapytaj o najlepsze rozwiązania. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra udzieli wszelkich porad i informacji dotyczących produktów.